WhiteVision

  žárovka do automobilového světlometu

  Bezpečnost ještě nikdy nebyla tak atraktivní

  Žárovky Philips WhiteVision dodávají světlometům intenzivní xenonový vzhled a poskytují prvotřídní zážitek z jízdy v noci. Kombinace zvýšeného jasu a o 40 % bělejšího světla žárovek WhiteVision zaručuje perfektní styl a bezpečnost. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

WhiteVision žárovka do automobilového světlometu

Typ žárovky: H7, Balení: 1 kus, 12 V, 55 W, Styl 12972WHVB1 Najít podobné výrobky

Nový design obalu Philips

philips-change-package

Ověřte si, že žárovka je vhodná

pro Váš typ auta!

Bezpečnost ještě nikdy nebyla tak atraktivní

Intenzivní bílý xenonový efekt

 • 100% schválení pro silniční použití, 100% intenzivní bílé světlo

  100% schválení pro silniční použití, 100% intenzivní bílé světlo

  Žárovky WhiteVision mají certifikaci ECE a jsou prvním intenzivním bílým světlem schváleným pro silniční použití. Poskytnou vám perfektní, vysokou viditelnost, aniž byste ohrožovali bezpečnost oslněním automobilu před vámi.

 • O 60 % více světla na silnici pro maximální viditelnost

  Delší vzor paprsku poskytuje o 60 % více světla a umožní vám na silnici zřetelněji vidět ostatní účastníky silničního provozu. Zlepšuje bezpečnost, protože poskytuje delší čas na reakci na potenciální nebezpečí na silnici.

 • Prvotřídní zážitek z jízdy s intenzivním bílým xenonovým efektem

  Výkon světlometů Philips WhiteVision překonává všechny modré žárovky do automobilů na trhu. Jedná se o správnou volbu pro řidiče, kteří chtějí jezdit stylově a zároveň nehodlají obětovat bezpečnost. Žárovky WhiteVision mají teplotu barev xenonových světlometů a stylový bílý vršek: dokonalé pro vylepšení vašich světlometů. Patentovaná potahová technologie 3. generace od společnosti Philips je mistrovský kousek, díky němuž je výrobek WhiteVision prvním světlometem se skutečně bílým světlem.

 • Ostrý bílý paprsek se světlem o 40 % bělejším (4 300 stupňů Kelvina)

  S 4 300 stupni Kelvina a o 40 % bělejším světlem osvětlují světlomety Philips WhiteVision silnici ostrým bílým světlem, které okamžitě zažene tmu. Prvotřídní paprsek pro prvotřídní zážitek z jízdy.

 • Společnost Philips dodává žárovky všem velkým automobilovým výrobcům

  Společnost Philips je známá svými technologicky nejpokročilejšími řešeními pro automobilový průmysl. V Evropě je světly Philips vybaven každý druhý automobil: jedná se o jednoznačnou volbu automobilových výrobců.

 • Bílý xenonový efekt pro špičkový vzhled světlometů vašeho auta

  Bez ohledu na optiku reflektoru nebo projektoru propůjčí žárovky WhiteVision vašim světlometům prvotřídní vzhled špičkových automobilů.

 • Větší kontrast pro zlepšenou viditelnost a bezpečnější jízdu

  Maximálně bílé světlo s teplotou barev 4 300 Kelvina znamená, že světlomety poskytují lepší odrazy od vodorovného dopravního značení a dopravních značek. Bělejší světlo vás v noci udrží v pohotovosti, takže si můžete vychutnat příjemnější zážitek z noční jízdy.

 • Nejlepší životnost ve své třídě pro delší potěšení z jízdy

  Světlomety Philips WhiteVision (dostupné ve verzích H1, H3, H4, H7, T4W a W5W) jsou navrženy tak, aby vydržely. Nabízejí vám dlouhou a spolehlivou životnost 450 hodin*. To je výrazně více než u konkurenčních nabídek. Výsledkem je menší počet výměn a větší hodnota z hlediska poměru cena/výkon. (*verze H4 a H7 testovány při standardním napětí 13,2 V)

Zobrazit všechny specifikace
 • V porovnání se standardními halogenovými žárovkami
 • *Použití se liší v závislosti na typu žárovky

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat