WhiteVision

  Konvenční interiérová a signální světla

  Bezpečnost ještě nikdy nebyla tak atraktivní

  Žárovky Philips WhiteVision dodávají polohovým světlům intenzivní xenonový vzhled a poskytují prvotřídní zážitek z jízdy v noci. Kombinace jejich zvýšeného jasu a podstatně bělejšího světla zaručuje perfektní styl a bezpečnost. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

WhiteVision Konvenční interiérová a signální světla

Typ žárovky: W5W, Balení: 2 kusy, 12 V, 5 W 12961NBVB2 Najít podobné výrobky

Nový design obalu Philips

philips-change-package

Ověřte si, že žárovka je vhodná

pro Váš typ auta!

Bezpečnost ještě nikdy nebyla tak atraktivní

Intenzivní bílý xenonový efekt

 • 100% schválení pro silniční použití, 100% intenzivní bílé světlo

  Žárovky WhiteVision mají certifikaci ECE a jsou prvním intenzivním bílým světlem schváleným pro silniční použití. Poskytnou vám perfektní viditelnost, aniž byste ohrožovali bezpečnost oslněním automobilu před vámi.

 • O 60 % lepší vidění pro maximální zřetelnost

  Výstup světla zlepšený o 60 % vám umožní zřetelněji vidět ostatní účastníky silničního provozu. Zlepšuje bezpečnost, protože poskytuje delší čas na reakci na potenciální nebezpečí na silnici.

 • Prvotřídní zážitek z jízdy s intenzivním bílým xenonovým efektem

  Výkon světel Philips WhiteVision překonává všechny modré žárovky do automobilů na trhu. Jedná se o správnou volbu pro řidiče, kteří chtějí jezdit stylově a zároveň nehodlají obětovat bezpečnost. Žárovky WhiteVision mají teplotu barev xenonových světlometů a stylový bílý kryt: dokonalé pro vylepšení vašich signálních a interiérových světel. Patentovaná potahová technologie 3. generace od společnosti Philips je mistrovský kousek.

 • Nejlepší životnost ve své třídě pro delší potěšení z jízdy

  Signální světlomety Philips WhiteVision (dostupné ve verzích H1, H3, H4, H7, T4W a W5W) jsou navrženy tak, aby vydržely. Nabízejí vám dlouhou a spolehlivou životnost 450 hodin*. To je výrazně více než u konkurenčních nabídek. Výsledkem je menší počet výměn a lepší hodnota z hlediska poměru cena/výkon.

 • Ostrý paprsek s výrazně bělejším světlem

  Prostřednictvím 3 700 kelvinů a intenzivního bílého světla osvětlují světlomety Philips WhiteVision silnici ostrým bílým paprskem, který okamžitě prosvítí tmu. Prvotřídní světlo pro prvotřídní zážitek z jízdy.

 • Větší kontrast pro zlepšenou viditelnost a bezpečnější jízdu

  Maximálně bílé světlo používané jako obrysové nebo brzdové vám poskytne lepší kontrast, takže bude vaše vozidlo mezi ostatními lépe rozpoznatelné a vy si můžete vychutnat příjemnější zážitek z jízdy.

 • Společnost Philips je volbou velkých automobilovým výrobců

  Již 100 let je společnost Philips na přední pozici v oboru automobilového osvětlení. Stále zavádí technologické inovace, z nichž se stal standard moderních automobilů. V současnosti je osvětlením značky Philips vybaven jeden z každých tří automobilů na světě.

 • Bílý xenonový efekt pro špičkový vzhled

  Žárovky WhiteVision propůjčují automobilovým světlům prvotřídní vzhled špičkových automobilů.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat