CityVision Moto

    Světlomety pro motocykly

    Bezpečný pocit, bezpečná jízda

    Společnost Philips navrhla žárovky CityVision Moto s atraktivním oranžovým efektem zaručující větší bezpečnost a viditelnost v městské dopravě. Žárovky CityVision Moto také poskytují o 40 % lepší vidění. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

CityVision Moto Světlomety pro motocykly

Typ žárovky: HS1, Balení: 1 kus, 12 V, 35/35 W 12636CTVBW Najít podobné výrobky

Bezpečný pocit, bezpečná jízda

Vidět a být viděn

  • O 40 % lepší vidění

    O 40 % lepší vidění

    Světlomety Philips CityVision Moto nabízejí o 40 % lepší vidění na silnici a aktivně tak přispívají ke zvýšení bezpečnosti motocyklisty. Díky lepší viditelnosti na vozovce umožňují motocyklová světla Philips lepší rozpoznávání překážek a zabraňují nehodám.

  • Charakteristický oranžový efekt ve světlometu

    Charakteristický oranžový efekt ve světlometu

    Žárovky Philips CityVision Moto byly navrženy konkrétně pro městské jezdce. Díky charakteristickému oranžovému efektu upoutají motocyklové žárovky Philips pozornost a zaručí jednodušší rozpoznání motocyklisty.

  • Navrženo pro městské jezdce

    Navrženo pro městské jezdce

    Žárovky Philips CityVision Moto jsou specificky navrženy tak, aby zvýšily bezpečnost jezdce v městském prostředí. Oranžový efekt upoutávající pozornost spolu se zvýšením světelného výstupu o 40 % umožní bezpečnější zážitek z jízdy v provozu a aktivně se podílí na omezování dopravních nehod.

  • Odolnost proti vibracím až do 10 G

    Odolnost proti vibracím až do 10 G

    Světla Philips CityVision Moto byla navržena za použití špičkové technologie, díky které odolávají vibracím až do 10 G a vydrží déle. Tyto motocyklové žárovky jsou vybavené mimořádně odolným vláknem s dvojitým vinutím, které vydrží širokou škálu vibrací včetně fyzických nárazů.

  • Motocyklové žárovky Philips jsou vyrobeny z vysoce kvalitního křemičitého skla

    Motocyklové žárovky Philips jsou vyrobeny z vysoce kvalitního křemičitého skla

    Křemičité sklo UV je pevnější než tvrzené sklo a je vysoce odolné proti extrémním teplotám a vibracím, což odstraňuje riziko výbuchu. Žárovky Philips vyrobené z křemičitého skla (vlákno 2650 ºC a sklo 800 ºC) jsou schopny vydržet silný tepelný šok. Díky funkci zvýšeného tlaku uvnitř žárovky je křemičité sklo UV schopné produkovat výkonnější světlo.

  • Respekt ke standardům vysoké kvality homologace ECE

    Divize Philips Automotive si klade za cíl stále vyrábět ty nejlepší výrobky a poskytovat ty nejlepší služby ve své třídě na trhu výrobců originálního vybavení (OEM) i na trhu poprodejních služeb. Naše výrobky jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů a jsou testovány podle těch nejnáročnějších specifikací, které maximálně zvyšují bezpečnost a pohodlí jízdy našich zákazníků. Celá naše výroba je velmi pečlivě testována, kontrolována a certifikována (dle norem ISO 9001, ISO 14001 a QSO 9000) podle nejnáročnějších požadavků ECE.

  • Philips je volbou velkých výrobců motocyklů.

    Již 100 let je společnost Philips na přední pozici v oboru automobilového osvětlení. Stále zavádí technologické inovace, z nichž se stal standard moderních automobilů. V současnosti je osvětlením značky Philips vybaven jeden z každých dvou automobilů v Evropě, v celosvětovém měřítku je to pak jeden ze tří.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat