Televizor Philips 4K OLED

Jediný televizor OLED s technologií Ambilight na světě

Podívejte se na video

Co je OLED?

 

OLED televizory od Philips představují novou generaci technologie televizorů. Na rozdíl od konvenčních LED televizorů nepotřebuje OLED podsvícení. Každý pixel si vytváří vlastní barvu a světlo – a když jsou pixely vypnuté, jsou černé. Úplně černé. Tmavší odstíny černé zajišťují lepší kvalitu barev a výrazný kontrast, s nímž si na televizoru Philips užijete dosud nejčistší a nejvíce realistický obraz.

OLED-logo

Dokonalá černá

Nejhlubší obraz a nejlepší kontrast

 

Televizor Philips OLED dokáže zcela vypnout nebo ztlumit jednotlivé pixely na obrazovce a tím vytvářet dokonale černou barvu s bezkonkurenčním kontrastem. Díky plné kontrole světla v každém pixelu světlo nepřetéká z okolních pixelů, takže si vychutnáte dokonalý obraz s úplnou černou.

Logo dokonalého kontrastu

Širší spektrum barev

Nejživější barvy na obrazovce

 

Díky schopnosti zobrazit 99 % barevného prostoru DCI-P3 je nový televizor Philips OLED naším výrobkem s dosud nejširším barevným spektrem. Díky více než osmi milionům nezávislých pixelů pracujících v dokonalé harmonii ožije váš obraz do neuvěřitelně přesných barev ještě vylepšených čistě černým pozadím.

Široká škála barev a dokonalé barvy loga

Perfect motion

Věrné zobrazení detailů

 

S technologií dokonalého pohybu a ostrým obrazem přináší televizor Philips OLED nejplynulejší a nejpřirozenější obrazový pohyb o rychlosti blesku. Bez ohledu na rychlost přehrávání nebo náročnost efektů nepřijdete díky bleskové rychlosti obrazu už nikdy o jediný detail.

dokonalé přirozené logo pohybu
 

Širší úhel sledování

Výjimečný obraz pro všechny

 

Nejlepším místem v domě se právě stal váš obývací pokoj. Díky našemu nejširšímu úhlu sledování vám televizor Philips OLED umožní vychutnat si jeho dokonalé barvy a kontrast z více míst, aniž by došlo ke snížení kvality obrazu.

Nový televizor Philips 4K OLED

 

Zažijte jediný televizor 4K OLED s technologií Ambilight a systémem Android TV. Ponořte se do světa, který sahá daleko za hranice televizní obrazovky, díky třístranné technologii Ambilight. Objevte dokonale černou a působivé barvy, které ožívají prostřednictvím exkluzivního zpracování obrazu a enginu Perfect Pixel UHD. Prozkoumejte celý svět obsahu díky systému Android TV. Nový televizor Philips 4K OLED je kráskou i zvířetem v jednom.

Technologie OLED a Ambilight: dokonalé spojení

 

Pouze televizor Philips OLED kombinuje neuvěřitelnou kvalitu obrazu s dokonale vyladěným osvětlením prostoru. Vychutnejte si úžasné barvy na obrazovce, na stěně i ve vaší místnosti. S rozličnými režimy Ambilight je sledování mistrovsky vylepšeno pro tu pravou filmovou a herní atmosféru každý den.

logo ambilight

Technologie OLED a engine Perfect Pixel UHD: věrně zachycená realita.

 

Náš engine kvality obrazu Perfect Pixel UHD digitálně optimalizuje váš obsah, aby poskytl obraz ostrý jako břitva s neuvěřitelnými detaily a hloubkou pokaždé a z jakéhokoli zdroje. V kombinaci s převratným displejem OLED, třemi desetiletími zkušeností se zpracováním obrazu a jedinečnými algoritmy přináší televizor Philips OLED nový standard v ostrosti, kontrastu, barvě a pohybu.

logo ultra hd enginu perfect pixel a logo indexu výkonu obrazu 3800

Technologie OLED a HDR: filmy, jak je jejich autoři zamýšleli

 

Obsah s technologií vysokého dynamického rozsahu (HDR) vám poskytne zážitek ze sledování přesně tak, jak jej režisér zamýšlel. Chcete-li si vychutnat technologii HDR, televizor musí být schopen zobrazit široký kontrastní rozsah. Díky své schopnosti zcela vypínat a zapínat každý pixel je nový televizor Philips OLED nepřekonatelný, co se týká kontrastu, a proto je ideálním televizorem pro vychutnání si obsahu HDR.

Logo HDR perfect

Další prvenství: Android TV™ v kombinaci s OLED

 

S neomezenými možnostmi zábavy a neuvěřitelným obrazem si užijete volný čas jako nikdy předtím. Každý nový film, hra nebo aplikace, kterou objevíte v neustále rostoucí sbírce Google Play na systému Android TV, je ještě lepší na televizoru Philips OLED.

logo android tv a Google play store

Krásná v každém směru

 

Kombinace mimořádně tenkého hliníkového rámu prakticky bez ohraničení a plovoucího designu dělá z televizoru Philips OLED krásné mistrovské dílo. Protože nevyžaduje podsvícení, byli jsme schopni televizor ztenčit a odlehčit jako nikdy dříve. Se šesti reproduktory s předním směrováním a výkonným subwooferem si vychutnáte vysoce kvalitní zvuk s neuvěřitelnou zřetelností a hlubokými a přesnými basy.

logo tenké jako papír

Pojďme se socializovat

Facebook

 

Dejte svůj „like“ oficiálním facebookovým stránkám Philips TV a přečtěte si o posledních novinkách, tipech a aktualizacích.

YouTube

 

Podívejte se hned teď na naše nejnovější krátké filmy, projekty spolupráce a oficiální oznámení.

Instagram

 

Sdílejte s námi svůj zážitek s funkcí Ambilight pomocí #Ambilight @philipstelevision

*Zobrazené modely televizorů a technické údaje se mohou v konkrétních zemích lišit

**Android™, Google™, Google Play™, YouTube™ a další prvky jsou ochrannými známkami společnosti Google Inc.