Spotřebitelé

Zjistěte pravdu o bělení

 

 

Vzhledem k velkému množství výrobků na trhu není snadné se vyznat v nabídce. Zde je několik faktů, které byste měli znát před bělením zubů.

Je bělení zubů

bezpečné?

 

Ano, je. Klinické studie prokázaly, že bělení zubů karbamidem nebo peroxidem vodíku pod dohledem zubního specialisty je bezpečné pro zuby i dásně.

Jak dlouho mi výsledky bělení

systémem Zoom vydrží?

 

Ošetření bělením může snížit stávající skvrny, ale konzumace kávy, nealkoholických nápojů a přirozené stárnutí může opět způsobit zabarvení zubů. Pouze výrobky Philips Zoom pro bělení v domácích podmínkách obsahují sloučeninu ACP, která prokazatelně přispívá ke snížení ztráty vybělení.

Products

Jaký je rozdíl mezi

volně prodejnými bělicími roztoky
a řešením Philips Zoom?
Whitening
Volně prodejné výrobky pro bělení nejdou přizpůsobeny vašim potřebám. Díky systému Philips Zoom se proces bělení přizpůsobí vašim potřebám, protože je stanoví váš zubní lékař. Využije k tomu přizpůsobené podložky pro domácí ošetření nebo jednoduše správnou intenzitu světla a dobu trvání ošetření v ordinaci.

Jak si mám udržet

bílé zuby?

 

Chcete-li si zajistit stále zářivý úsměv a bílé zuby mezi ošetřeními, vyzkoušejte bělicí tužku Zoom. Tento jedinečný přípravek vám při pouhých dvou použitích denně pomůže zachovat zářivý úsměv.

Jsou nějaké vedlejší účinky?

 

Nejběžnější vedlejší účinek je citlivost zubů a dásní. Váš zubní lékař vám nejlépe poradí a ověří, zda jste vhodným kandidátem pro bělení a zda používáte správnou koncentraci bělicího prostředku. Výrobky Philips Zoom pro bělení v domácích podmínkách obsahují dvě mírná znecitlivovací činidla, která minimalizují citlivost zubů.

Co způsobuje zabarvení zubů?

Whitening
Zabarvování zubů má mnoho příčin. K nejběžnějším patří konzumace potravin a nápojů obsahujících barviva (bobulové ovoce, káva, čaj, červené víno). Některá léčiva, stárnutí, kouření a úrazy mohou být také příčinami zabarvení.

Za jak dlouho

uvidím výsledky?

 

Díky systému Philips Zoom budou vaše zuby viditelně bělejší za jeden den. Pomocí systému Zoom do ordinace můžete dosáhnout o osm odstínů bělejší barvy za pouhých 45 minut. Systém Zoom pro domácí použití vám umožní dosáhnout stejně skvělých výsledků za jeden až dva týdny, podle použité koncentrace a zvolené doby

Je bělení

bolestivé?

 

Každý na bělení reaguje jinak, a někdy se při ošetření bělením objevuje citlivost jako vedlejší účinek. Zeptejte se svého zubního specialisty na používání zubní pasty pro citlivé zuby, jako je například Fluoridex, a to před ošetřením a po něm. Můžete také požít mírný znecitlivující prostředek, jako je například podpůrné ACP, které citlivost dále sníží.

Zaregistrujte svůj výrobek. Získejte skvělé výhody.

 

Získejte přístup k zárukám, exkluzivním nabídkám, úsporám a novinkám o výrobcích.

 

Zaregistrovat se

Zoom Products

Sonicare DiamondClean

 

Zubní kartáček Sonicare DiamondClean přispívá k bělení zubů více než 2x více než ruční zubní kartáček, za pouhý jeden týden.

 

Získejte více informací

Diamond Clean

Nemůžete se dočkat toho
zářivého úsměvu?

 

Profesionální ošetření znamená profesionální výsledky. Najděte si zubního lékaře blízko vás.

 

Najít zubního lékaře (již brzy)

find dentist

Buďte stále informováni

 

Buďte první, kdo se dozví o nových výrobcích pro péči o ústní dutinu a o našich speciálních nabídkách.

 

Registrace výrobku

Máte rádi Sonicare?

Sledujte nás a sdílejte své myšlenky na Facebooku a pokládejte nám otázky.

Můžeme vám pomoci?

 

228880896

Rychlé odkazy

 

Již brzy - Najít zubního lékaře se systémem Philips Zoom pro profesionály