Spotřebitelé

 
 
 Jak odstranit zubní
plak

Co je to zubní plak?

 

 

Jak zabráním rychlé tvorbě nového zubního plaku?

Jak se odstraňuje zubní plak?

 

 

Co je to zubní plak?

   

Zubní plak je nános bakterií na zubech. Jde o běžný problém týkající se zdraví ústní dutiny, způsobený obvykle nedostatečným čištěním zubů nebo špatnou technikou čištění. Pokud je zachycen včas, je možné se jej snadno zbavit.

Jak zabráním rychlé tvorbě nového zubního plaku?

   

Čistit si důkladně zuby sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare je jedinečný způsob, jak je udržet bez zubního plaku. Udržet bez bakterií mezizubní prostory vám pomůže také pravidelné čištění mezizubními pomůckami a přístrojem na mezizubní hygienu Philips Sonicare AirFloss.

Jak se odstraňuje zubní plak?

   

Plak se velmi snadno odstraňuje během prvních dvou dní od svého vzniku. Efektivním a pravidelným čištěním zubů sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare se plaku zbavíte až 7x účinněji než při použití manuálního kartáčku.

Philips Sonicare

Jak může sonický zubní kartáček Philips Sonicare pomoci?

   

Sonický zubní kartáček Philips Sonicare posouvá odstraňování zubního plaku na novou úroveň. Hlavice kartáčku vykoná 31 000 stěrů za minutu, tedy mnohonásobně více v porovnání s manuálním zubním kartáčkem (300 pohybů za minutu). Je s ním také mnohem snazší vyčistit těžko přístupná místa v zadních částech chrupu.

Zjistěte, jak zdravá ústní dutina zlepšuje váš každodenní život