Venkovní osvětlení

Co dokáže venkovní osvětlení

Video: Oživení večerní zahrady

Oživení zahrady

Podívejte se, jak jsem přivedli zahradní osvětlení k životu

Oživení večerní zahrady

Berlín

Oživení večerní zahrady

Venkovní osvětlení

Jakmile na jaře vysvitne slunce a jeho paprsky začnou znovu hřát, většinu z nás to táhne ven do zahrady. Je to přirozené. Dny se prodlužují a blíží se teplé letní večery, které je tak příjemné trávit venku. Kvalitní venkovní osvětlení, které je také úsporné, vám na zahradě pomůže vytvořit ideální prostředí pro posezení a zábavu s přáteli.

 

V případě venkovní kolekce Ecomoods patrně není označení „venkovní osvětlení“ zcela dostačující. Nedokáže totiž vystihnout kvalitu a výjimečný design svítidel z této řady. Naše venkovní osvětlení není skvělou volbou pouze díky nízké spotřebě energie, ale i proto, že je vyrobeno z prvotřídních materiálů s dlouhou životností. Jeho provedení samozřejmě odpovídá současným trendům.

 

Efektní venkovní osvětlení pro nezapomenutelné letní večery

 

Grilování, zahradní party, večerní pikniky… Díky našemu venkovnímu osvětlení Ecomoods se vaše zahrada stane perfektním místem pro setkávání s rodinou a přáteli za vlahých letních večerů. V teplé bílé záři osvětlení budete na zahradní terase moci zůstávat dlouho do noci. A s klidným svědomím, protože nebudete škodit životnímu prostředí.

 

Zahradní svítidla Ecomoods jsou velmi elegantní a efektní a také robustní a odolná vůči povětrnostním vlivům. Kromě toho příliš nezatíží váš rozpočet. S úsporným osvětlením zaplatíte až o 80 % méně, než kdybyste používali tradiční typy světelných zdrojů. Venkovní svítidla jsou k dispozici v mnoha variantách a provedeních, a tak jistě najdete vhodné řešení podle svého vkusu.

Světlo u zadních dveří do domu či stropní svítidlo na terase se hodí vždycky. A když je doplníte několika svíčkami, terasa bude dokonale připravena na pohodový letní večer. Chcete, aby po setmění vynikl i zbytek zahrady? V tom případě můžete chodníček nebo nejhezčí místa osvětlit krásnými zápustnými svítidly či lampami. Jezírku a květinovým záhonům budou lichotit i bodová světla.

 

Plánujete venkovní a zahradní osvětlení a hledáte inspiraci? Projděte si naše praktické tipy pro osvětlení zahrady.

 

 

Venkovní osvětlení

Oblíbené výrobky