Osvětlení

dětského pokoje

Co dokáže světlo v dětském pokoji

Osvětlení do dětského pokoje

 

Naše svítidla nabízí světelný tok, který odpovídá potřebám dětí. Mladším dětem více vyhovuje tlumené světlo – ostré osvětlení může narušovat jejich spánkový rytmus. Chceme vašim dětem prozářit svět, protože víme, že jsou sluncem vašeho života. Děláme vše pro to, aby jim bylo dobře, a tak je naší prvořadou prioritou bezpečnost.

 

Bezpečnost na prvním místě

 

Všechna naše dětská svítidla jsou navržena tak, aby odpovídala evropským nařízením o bezpečnosti výrobků pro děti. Kromě bezpečnosti hledíme také na to, abychom používali materiály vhodné pro děti, například dřevo (s certifikátem FSC) a netoxické nátěry. Naše dětské výrobky nikdy nemají ostré hrany a zvláštní pozornost věnujeme i kabelům – když za ně dítě zatáhne, snadno se odpojí.

 

Kvalitní úsporné osvětlení

 

Osvětlení do dětského pokoje, které společnost Philips nabízí, využívá nejnovější úsporné technologie, od úsporných fluorescenčních žárovek až po vysoce výkonné žárovky LED.

Tipy k osvětlení dětského pokoje


  • Vypínače by měly být umístěny tak, aby na ně děti snadno dosáhly, a kdyby se v noci musely někam vydat, mohly si rozsvítit přímo z postele.
  • Ostré světlo by mohlo narušit spánkový rytmus dítěte, tudíž se do dětského pokoje doporučuje tlumenější, teplejší osvětlení.
  • Volte svítidla z bezpečných materiálů bez toxických nátěrů a oddělitelných dílů.

Oblíbená svítidla do dětského pokoje