Osvětlení do koupelny

Co dokáže světlo v koupelně

Osvětlení do koupelny

 

Osvětlení v koupelně by mělo vyhovovat všem vašim potřebám. Ráno musí být dostatečně jasné, abyste se mohli pohodlně oholit, nalíčit nebo si nasadit kontaktní čočky. Když si ale na konci dne chcete odpočinout ve vaně, mělo by být příjemně měkké a uklidňující.

 

Bezpečná svítidla do koupelny vhodná pro použití ve vlhkém prostředí

 

Naše elegantní svítidla do koupelny jsou výborně utěsněná a hodí se k použití ve vlhkém prostředí. Koupelny se člení na tři zóny s různou úrovní vlhkosti. Proto mají všechna naše svítidla třídu krytí IP23, IP44 nebo IP65. Protože nám velmi záleží na vaší bezpečnosti a zdraví, vždy pečlivě zvažujeme vhodný výkon a použité materiály.

 

Koupelna – třídy krytí IP

Špičkové žárovky – úsporné osvětlení

 

Osvětlení do koupelny, jež společnost Philips nabízí, využívá nejnovější úsporné technologie, od úsporných fluorescenčních žárovek až po vysoce výkonné žárovky LED.

Tipy k osvětlení koupelny


  • Zrcadlo je nejvhodnější osvětlit shora a z obou stran. Světla u zrcadla by vám měla svítit na tvář, aby žádná část obličeje nezůstala ve stínu.
  • Při holení a líčení je ideální kombinovat centrální osvětlení a účelové osvětlení.
  • Pro vytvoření příjemné atmosféry se hodí nástěnné svítidlo, které prostor koupelny ozvláštní a opticky zvětší.
  • Sprchový kout je další oblastí, kde se uplatní účelové osvětlení. Nad sprchový kout a k vaně doporučujeme instalovat jedno či dvě zapuštěná bodová světla s třídou krytí IP65.
  • Pokud chcete mít možnost přesně regulovat množství světla, aby v každém okamžiku odpovídalo vašim přáním či potřebám, nainstalujte také stmívače.

Oblíbené osvětlení do koupelny