Spotřebitelé
LED-Lighting-for-the-home

Osvětlení LED pro domácnost

 

Vneste do svého domova jas a teplo přirozeného slunečního světla a vstupte do světa osvětlení Philips LED. Produkty, rady, nápady a doporučení – celý svět inovací v oblasti osvětlení LED máte na dosah ruky. Okolní osvětlení pro dokreslení nálady nebo správně umístěné bodové světlo může interiéru vašeho domova dodat teplý a přirozený jas, zatímco správně umístěné venkovní osvětlení může dodat zcela novou dimenzi podobě vaší zahrady. Využijte sílu kontrastu a prozkoumejte, jak může osvětlení silně esteticky zapůsobit ve vnitřním i vnějším prostoru. Výrobky Philips LED jsou výkonné, hřejivé a energeticky úsporné a přinášejí revoluci v aktuálních trendech osvětlení domácnosti.

Professional-Lighting

Profesionální osvětlení

 

Utvářejte svůj svět pomocí světla. S technologií LED můžete být bystřejší při práci, cítit se lépe a dělat více pro své zákazníky. Vytvořte přívětivé a výkonné pracovní prostředí pomocí flexibilního osvětlení LED. Podtrhněte kvalitu maloobchodního zboží pomocí čirých bílých bodových světel LED. Inspirujte lidi zdaleka instalací reflektorů do venkovních oblastí. Možnosti jsou nekonečné.

Naším úkolem je zlepšovat lidem život pomocí světla. Pomohlo nám to vytvořit průkopnická řešení, která šetří energii, přispívají k většímu pohodlí a přinášejí do života nové vize. O své zkušenosti se rádi dělíme, prohlédněte si proto naši stránku a podívejte se, jak může osvětlení LED vylepšit svět i vám. 

Automotive-Lighting

Světla pro automobily

 

Světlo přispívá k větší bezpečnosti a pohodlí na cestách. Inovace technologie LED znamenají, že naše osvětlení aut je jasnější a nevytváří nebezpečné oslnivé světlo. Xenonové světlomety prozáří tmu a řidiči díky nim v noci uvidí na větší vzdálenost. Světla pro denní svícení a žárovky pro vnitřní osvětlení auta vytváří příjemné a jasné prostředí, které přispívá k pohodlí a neruší řidiče.

Spolupracujeme s dodavateli z celého světa, abychom vytvořili osvětlení pro automobily, které přinese do našich ulic styl a bezpečí. Úsporou energie, omezením údržby a zlepšením viditelnosti pomáháme dodavatelům a řidičům dostat se dále. Čtěte dál a posviťte si na cestu.

Objevte osvětlení Lumileds

Ostré a cílené světlo. Dlouhá životnost. Realistické barvy, které obohatí vaše projekty s osvětlením o nové dimenze. Výhody, které poskytují naše nejmodernější světla LED, vám přinášejí bezpočet příležitostí, jak ukázat zboží ve správném světle a potěšit zákazníky. Osvětlení Lumileds vám také může ušetřit peníze, protože naše efektivně navržené jednotky pomohou zjednodušit složitější projekty a zároveň snížit náklady na sestavení. Ve spolupráci s klienty OEM po celém světě jsme vytvořili osvětlení LED, které vyhovuje i těm nejnáročnějším aplikacím. Díky množství odborných zkušeností, které máte na dosah ruky, najdete na naší stránce vše potřebné, co byste o osvětlení LED chtěli vědět.