Výrobky pro domácnostVítejte ve světě snadného žehlení!

Innovation and you

  Systémová žehlička

  Philips PerfectCare Elite GC9630  

  check-symbol
  Vysoce výkonná pára pro rychlejší výsledky žehlení*
  check-symbol
  Žehlete hedvábí a džíny bez potřeby nastavení teploty.
  check-symbol
  Nebojte se nechat rozpálenou žehličku na žehlicím prkně.
  check-symbol
  Testováno a schváleno odborníky na textil.
  *Hmotnost žehličky a výstup páry (norma IEC60311), testováno v porovnání s 10 nejprodávanějšími systémovými žehličkami v prosinci 2014.

  Podívejte, jak se pohodlně žehlí se silným parním výkonem a bez spálenin

  Výhody systémových žehliček Philips PerfectCare
  Produktové vlastnosti systémové žehličky Philips PerfectCare Elite
  Technologie OptimalTEMP systémových žehliček Philips PerfectCare

  Nová systémová žehlička Philips PerfectCare Elite      

   

   

  Systémová žehlička PerfectCare Elite je nejlehčí na trhu. Je sestrojena pro větší pohodlí i dostupnost a žehlení tak činí snadnější. Od džínů po vaši oblíbenou hedvábnou košili žehlete jedním tahem bez nutnosti upravovat teplotu. Žehlení bude rychlejší a pohodlnější a zároveň máte u veškerého oblečení zaručeny skvělé výsledky.

  * Hmotnost žehlicky a výstup páry (norma IEC60311), testováno v porovnání s 10 nejprodávanejšími systémovými žehlickami v prosinci 2014.

     Silný parní výkon

   

  Žehlička PerfectCare Elite zaručí více páry než kterákoli jiná systémová žehlička (tlak až 7,5 barů, parní ráz až 400 g). Pára prostoupí do hloubky, abyste mohli vaší hromadou na žehlení jen proletět a vyžehlit jedním tahem i ty nejodolnější záhyby. Žehlení nebylo nikdy tak rychlé a snadné.

   


  * Testováno v porovnání s 10 nejprodávanejšími systémovými žehlickami v prosinci 2014

  Žádné spáleniny

   

  Žehlička PerfectCare garantuje absenci spálených míst u všech žehlitelných tkanin, což vám dodá na důvěře při žehlení i těch nejjemnějších a největších skvostů vašeho šatníku. Díky technologii Optimal Temp už se nemusíte strachovat, že zapomenete změnit teplotu na různé látky, takže ušetříte čas a vyhnete se zbytečnému stresu.

   

   

   

  Vertikální žehlení

   

  Jako nejlehčí žehlička na trhu* je na vertikální žehlení ideální. Nyní můžete účinně odstraňovat záhyby z choulostivého oblečení, jako jsou šaty, bundy nebo i těžko žehlitelné oblečení s kovovými doplňky, ozdobami a knoflíky.

   

  * Hmotnost žehlicky a výstup páry (norma IEC60311), testováno v porovnání s 10 nejprodávanejšími systémovými žehlickami v prosinci 2014

  Doporučené systémové žehličky

  PerfectCare Elite

  Systémová žehlička Philips GC9630/20

  PerfectCare Performer

  Systémová žehlička Philips GC8731/20

  PerfectCare Pure

  Systémová žehlička Philips GC7635/30

  Uživ. recenze

  Overall rating 4.9 / 5
  Overall rating 5 / 5
  Overall rating 4.2 / 5

  Spotřeba (W)

  • 2400
  • 2600
  • 2400

  Tlak (bar)

  • 6,7
  • 6,5
  • 5

  Žehlící plocha

  • T-ionicGlide
  • SteamGlide Plus
  • T-ionicGlide

  Technologie OptimalTemp

  • Ano
  • Ano
  • Ano

  Špička Steam tip

  • Ano
  • Ano
  • Ano

  Plynulý výstup páry (g/min)

  • 125
  • 120
  • 120

  Parní ráz (g/min)

  • 420
  • 390
  • 240

  Vertikální napařování

  • Ano
  • Ano
  • Ano

  Recenze testerek

  zuzana-pucokova

   

  Zuzana Pučoková

  Havířov

   

  „Konečně můžu žehlit bez strachu ze spálení prádla. Žehlička dorazila na testování v pravou chvíli – ta hora prádla už se mi do komory málem nevešla. Oproti mé žehličce má nesrovnatelně výkonnější tlak páry. Ocenila jsem, že nemusím nic nastavovat. Často se mi totiž stávalo, že jsem teplotu zapomněla změnit a prádlo letělo od žehlicího prkna rovnou do koše."

  hana-smidova

   

  Hana Šmídová

  Rokycany

   

  „Opravdu snadné a rychlé žehlení bez nastavování teploty. Není třeba nic nastavovat, jen naplníte vodou a žehlíte. Napařování má skvělou razanci a urychluje žehlení. Díky tvaru žehličky jsem se snadno dostala i do malých záhybů, se kterými jinak trávím dost času. Rukojeť dobře padla do ruky, která ani po delším žehlení nezačala stávkovat a vyžadovat přestávku."

  jana-velinska

   

  Jana Velinská

  Praha

   

  „Už nemusím prádlo před žehlením třídit. Moc jsem nevěřila tomu, že u žehličky není třeba nastavovat teplotu. Proto jsem si připravila látky z různých materiálů (bavlna, hedvábí, polyester) a se vším si žehlička dobře poradila. Pozitivně také hodnotím velkou nádržku na vodu a systém údržby žehličky, která si sama řekne, když potřebuje vyčistit."

  jitka-dedkova

   

  Jitka Dědková

  Hradec Králové

   

  „Už si nemusím lámat hlavu s nastavováním teploty. Žehličku jsem otestovala na doporučení kamarádky. Nejdříve jsem byla trochu překvapená celkovou velikostí, ale obavy se rozplynuly, jak pára nad prádlem. Žehlička je lehká a krásně po prádle klouže. Překvapilo mě, jak rychle jsem zvládla vyžehlit ohromný koš prádla, který jsem si pro testování několik dní střádala."

  iva-fikova

   

  Iva Fíková

  Úvaly

   

  „Rychlost s jakou zmizel koš zmačkaného prádla. Nemám ráda složitosti – čtení dlouhých a nesrozumitelných návodů je pro mě přítěž. Proto jsem byla mile překvapená, že jediné co jsem musela udělat, bylo naplnit nádržku vodou a stisknout tlačítko. Teplota se nastavila sama a já se mohla pustit do žehlení. Díky lehkosti a snadné ovladatelnosti jsem byla s prádlem hned hotová."

  lucie-lebduskova

   

  Lucie Lebdušková

  Roudnice nad Labem

   

  „Pára snadno a rychle narovnala i hodně přeschlé prádlo. Na první pohled žehlička sice působí objemně, ale to jen díky jejímu základu. V ruce je lehká a obratná. Samotné žehlení mi přišlo velice rychlé. Intenzivní napařovaní bylo úžasné hlavně u velmi přeschlého prádla, se kterým si žehlička hravě poradila. Velkou výhodou je, že odpadá hlídání teploty a strach ze zničení jemnějších kousků mého šatníku."

  90 dní - garance vrácení peněz     

   

   

  Nabídka se vztahuje na parní generátory Philips PerfectCare s typovým označením GC9630/20, GC8731/20, GC9550/02, GC9246/02, GC9241/02, GC9231/02,GC7635/30, GC7640/80, GC7011/20 a GC7015/20 (na jinétypy se akce nevztahuje), zakoupené v období od 1. 3. 2016 do 31. 12. 2016 ve vybraných specializovaných prodejnáchs elektrospotřebiči a ve vybraných online obchodech.

   

   

  Více informací o akci najdete níže

  PerfectCare Elite Parní generátor

  PerfectCare Elite Parní generátor

  Maximální tlak 6,7 barů, Parní ráz až 470 g, 1,8litrová nádržka na vodu, Vyjímatelná nádržka na vodu

  GC9630/20
  Systémové žehličky

  Navštivte další kategorie Péče o oděvy