Žehlení

Zobrazit
Mřížka
Seznam
Typ výrobku
Parní ráz
Kapacita nádržky na vodu
1,2 l až 1,7 l

Díky výborné kapacitě lze nepřetržitě žehlit 1 až 2 hodiny, takže žehličku můžete používat déle než tu tradiční.

1,8 l až 2,5 l

Díky velké kapacitě můžete nepřetržitě žehlit 2 až 3 hodiny. Velká nádržka na vodu podporuje nejen delší používání pro spoustu prádla, ale také výkonnější nepřetržité napařování, které vám umožní zkrátit dobu žehlení na polovinu.

Revoluční technologie
Mimořádně lehká žehlička s parním generátorem

Mimořádně lehký parní generátor se může pochlubit překvapivě nízkou hmotností, takže manipulace s ním je velmi pohodlná. Dokáže podporovat vaše zápěstí po celou dobu žehlení, aniž byste si namáhali rameno nebo odřeli ruku. Používá se velmi snadno a bleskurychle odstraní i ty nejodolnější záhyby.

Garance nespálení

Parní generátory Philips nabízejí působivou inovaci v podobě dokonalé kombinace teploty a nepřetržitého výkonného napařování, která se postará, aby se vám oděvy nikdy nespálily. Během žehlení můžete nepřetržitě klouzat horkou žehlicí plochou po žehlicím prkně nebo vaší látce a nemusíte žehličku stále zvedat.

Bez nastavování teploty

Technologie OptimalTEMP umožňuje pracovat bez nastavení teploty. S parními generátory Philips PerfectCare již nemusíte nastavovat teplotu, když začnete žehlením džínů a budete pokračovat hedvábím, ani nemusíte čekat, až se teplota přizpůsobí.

Produktová skupina
Dokonalý zážitek ze žehlení

Rychlejší, efektivnější a pohodlnější žehlení. Vysoký výkon díky velkým nebo odnímatelným nádržkám na vodu. Mimořádně lehká žehlička podporuje vaše zápěstí, protože snižuje námahu.

Řada Výkon a pohodlí

Nabízí nepřetržité napařování s velkými nebo odnímatelnými nádržkami na vodu. Inovativní systém čištění Smart-Calc zajistí dlouhodobou výkonnost.

Řada Rychlost a kompaktnost

Urychlete žehlení díky výkonnějšímu napařování, než je tomu u parní žehličky. Mimořádně kompaktní provedení ve velikosti, která dokonale vyhovuje žehlicímu prknu i jakémukoli úložnému prostoru.

Produktová řada

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat