Spotřebitelé

  Jak to, že je naše technologie AirflowMax tak výkonná?

   

  Při navrhování naší inovativní technologie AirflowMax jsme začali u toho, co tvoří základ vysavače: u našeho prachového sáčku s-bag®. Optimalizované vnitřní žebrování drží prachový sáček zavěšený ve vzduchu. Sáček se tak může rovnoměrně roztahovat a naplnit až do maximální kapacity a zároveň udržuje vysoký sací výkon.

  Důkladná filtrace vzduchu ve třech krocích

  Jak dosahujeme důkladné filtrace?

   

  Prachový sáček s-bag®: Prvním krokem je náš prachový sáček s-bag®, který filtruje jemný prach a alergeny pomocí několika vrstev vysoce kvalitního materiálu. Jemná filtrační vlákna jsou důmyslně rozprostřena tak, aby nedocházelo ke změnám v proudění vzduchu a sací výkon zůstal stále stejně silný.

   

  Ochranný motor filtru: Druhý filtr zachytává prach, který by mohl případně uniknout z prachového sáčku s-bag®, a tím také chrání motor vysavače.

   

  Filtr HEPA13*: Konečným krokem je náš účinný filtr HEPA13. Většina vysavačů jemný prach jednoduše znovu rozptýlí po vaší domácnosti. Náš filtr HEPA13 je navržen tak, aby zachytil více než 99,95 % jemného prachu, a to včetně alergenů a dráždivých částic, jako je pyl a prachoví roztoči.

  *K dispozici u vybraných modelů vysavačů Performer a Performer Expert

   

  Zobrazit výrobky

  Naše vysavače jsou navrženy pro důkladnou filtraci vzduchu. Alergeny a mikroskopické částice jsou zachycovány ve třech samostatných krocích, takže vzduch, který z vysavače vychází, je filtrovaný a čistý. Díky tomu jsme získali certifikaci nadace European Centre for Allergy Research Foundation (ECARF).

  Hygienická likvidace prachu. Použijte, neprodyšně uzavřete a vyhoďte!

  Volbou vysavače Philips s prachovým sáčkem s-bag® získáte nejvyspělejší systém hygienické likvidace prachu. Prachový sáček s-bag® je navržen pro snadnou likvidaci. Sáček jednoduchým posunutím uzavřete a vyhodíte. Veškerá špína a prach tak zůstanou uvnitř prachového sáčku a neulpí na vašich rukou. Tento systém je obzvlášť přínosný pro majitele domácích mazlíčků a alergiky.

  Unikátní hubice TriActive navržené společností Philips

   

  Tři způsoby čištění najednou

  Hubice TriActive

  Hubice TriActive se prodává společně s našimi řadami Performer Compact a PowerLife.

  Hubice TriActive+

  + S bočními kartáči

  Hubice TriActive+ se prodává společně s naší řadou Performer Active.

  Hubice TriActiveMax

  + S bočními kartáči

  + Vyrobeno pro nejvýkonnější odstraňování prachu v naší nabídce, a to na všech typech podlah

  Hubice TriActive Max se prodává společně s naší řadou Performer Expert.

  Hubice vysavače TriActiveZ

   

  Naše hubice TriActiveZ má zvláštní klikatý design, který nasává prach, nečistoty a dokonce i velké drobky, a to bez zbytečné námahy.

  Hubice vysavače DiamondFlex

   

  Snadné luxování v rozích. Naše hubice DiamondFlex je otočná o 180⁰, takže můžete snadno manévrovat okolo nábytku a dalších předmětů.

  Hubice vysavače s turbo kartáčem

   

  Pro hloubkové čištění koberců doporučujeme naši trubici Turbo kartáč. Její rotační kartáč odstraní dokonce i chlupy a uvolněná vlákna.

  Který vysavač Philips je pro vás ten pravý?

  Víceúčelové vysavače

  Vysavače na tvrdé podlahy

  Vysavače na zvířecí srst

  Vysavače vhodné pro alergiky

  Získejte více informací o našich výrobcích s nejlepšími recenzemi