Automatické espresovače Philips

*Obvyklá maloobchodní cena
**Popsané technické údaje neplatí pro všechny výrobky jednotlivých řad.

Automatický kávovar Philips

2000 series

Automatický espresovač

 

Ať máte rádi jakoukoli směs, můžete zrna mlít na místě a získat z nich maximum chuti díky keramickým mlýnkům, které zrna nepřehřejí. A s manuálním napěňovačem kávu snadno ozdobíte krémovou mléčnou pěnou.

 

Další informace

Prohlédněte si naše unikátní funkce

Způsoby přípravy mléka Philips

Způsoby přípravy mléka Philips

 

Philips vám nabízí tři způsoby, jak připravit dokonale napěněné cappuccino nebo latte macchiato. Napěňovač mléka (pannarello) můžete ponořit přímo do mléka a mléko napěnit. Nebo použít automatický napěňovač mléka, který nasaje mléko trubičkou přímo z krabice a napění jej automaticky. A konečně můžete také mléko napěnit pomocí integrované karafy na mléko, kterou lze vyjmout a uchovat v lednici, čímž zajistíte dokonalou hygienu a pohodlí.

Philips CoffeeSwitch

CoffeeSwitch

 

Zatáhnutím za páčku přepínáte mezi jednotlivými typy kávy připravované z čerstvě mletých zrn pro jakoukoli náladu či chvíli: silné espresso po ránu nebo večerní aromatická filtrovaná káva. Touto unikátní funkcí jsou vybaveny výhradně kávovary Philips.

Philips – upravte si kávu podle svého

Káva podle vás

 

Připravte si dokonalý šálek filtrované kávy přesně tak, jak ji máte rádi, jediným stisknutím tlačítka. Tato inovativní funkce vám umožní zvolit si teplotu, tzv. délku (kolik vody se použije) a sílu (kolik kávových zrn se umele). A co víc, paměťová funkce si délku kávy zapamatuje pro příště.

100% keramický mlýnek Philips

100% keramický mlýnek

 

Řekněte sbohem chuti připálené kávy díky našemu 100% keramickému mlýnku s dlouhou životností. Škála 5 různých nastavení od jemného mletí na espresso plné chutí po hrubší mletí na přípravu méně silných káv. Keramický materiál zajistí rovněž v porovnání s kovovým mlýnkem stejné výsledky po delší dobu.

Philips – snadná údržba

Snadná údržba

 

Díky technologii Saeco se vyjímatelná varná jednotka superautomatického espresovače uvolní jedním cvaknutím a dá se bez námahy čistit a udržovat za mimořádně hygienických podmínek. Značka Saeco je součástí rodiny Philips od roku 2009.

Znáte espresovače Saeco

Klikněte na logo značky a zjistěte více

Informace

Kávovary Philips

 

Kávovary Philips, které se chlubí padesáti lety tradice a zkušenosti, jsou určeny pro ty, kdo v životě oceňují kvalitnější věci – s minimem komplikací. Jedinečný systém přípravy u všech kávovarů zajistí tu nejbohatší chuť a aroma espressa nebo filtrované kávy. Výběr možností přidání mléka navíc znamená, že můžete napěnit čerstvé mléko přímo z ledničky a připravit tak našlehané cappuccino nebo latte macchiato, pro každou náladu a okamžik.

 

Tradice přípravy kávy a společnost Philips

Jak vám můžeme pomoci?

Objevte naše další kategorie

Automatické espresovače Saeco

Manuální espresovače Saeco

Kávovary Philips na filtrovanou kávu