Zdravější vzduch s Philips

Hygienické a přírodní zvlhčení

Zvhlčovače vzduchu s chytrou technologií odpařovaní

Zvlhčovač vzduchu Philips si se suchým vzduchem poradí precizně. Rovnoměrně rozděluje zvlhčený vzduch do celé místnosti a šíří o 99 % méně bakterií než nejrozšířenější ultrazvukové zvlhčovače.
See product

Jakou ideální vlhkost vzduchu by měl mít váš domov?

 

Zvlhčení vzduchu na úroveň 40 % až 60 % minimalizuje zdravotní problémy, které mohou vzniknout v důsledku suchého vzduchu. Tato optimální úroveň vlhkosti také zabraňuje šíření bakterií a plísní, takže vzduch v interiéru je mnohem příjemnější na dýchání.

Dopřejte si zdravý a zvlhčený vzduch

 

Naše těla jsou tvořena ze 60 % vodou. Není tedy divu, že suchý vzduch u vás doma vám může způsobovat podráždění v zimě (kdy je zapnuté topení) i v létě (kdy je vzduch vysušený působením klimatizace).

 

Vzduch o nižším obsahu vlhkosti je pro mnoho lidí obtížněji dýchatelný: ti potom trpí pocitem suchosti a podrážděním očí, nosu a krku. Dýchání suchého vzduchu může kromě potíží se spánkem také zesilovat projevy alergií, astmatu a dalších problémů s dýchací soustavou, protože v suchém vzduchu se daří bakteriím a virům. Nízká vlhkost navíc může vést i k vysušování vlasů a pokožky.l

Zdravý vzduch a o 99 % méně bakterií

 

Není nic jednoduššího. Technologie NanoCloud v našich zvlhčovačích využívá ke zvlhčení vzduchu v domácnosti přirozený proces odpařování.

 

Molekuly vody jsou tak malé, že šíří méně bakterií* než vlhkost vytvářená ultrazvukovými zvlhčovači.

 

*Založeno na emisích bakterie Pseudomonas Fragi přímo z čisticích jednotek a filtrů, po 2 hodinách nepřetržitého používání, na nejvyšší nastavení, s použitím sterilizované vody infikované touto bakterií, v komoře 1 m3, při obnově 280 litrů za minutu (74 gpm).

Zabraňuje vzniku bílého prachu a mokrých skvrn

 

Voda obsahuje minerály, vápník a hořčík – a když kapky vody dopadnou na nábytek, zdi a podlahy, mohou zanechat bíle zbarvené stopy. Tomu váš nový zvlhčovač Philips zabrání.

 

Neviditelná mlha vytvářená naší technologií NanoCloud je příliš jemná na to, aby přenášela minerály. Namísto toho zůstávají minerály v nádržce na vodu, kam patří (a odkud je můžete snadno odstranit). A jelikož je odpařování tak jemné, zůstane vodní suspenze ve vzduchu déle, čímž bude zabráněno vzniku mokrých skvrn na okolních plochách.

Udržuje stálou vlhkost – automaticky

 

Jaká vlhkost vzduchu je nejlepší? Ideálně by vlhkost vzduchu v obytných místnostech měla být mezi 40 % a 60 %. Tato úroveň je nejpříjemnější a současně brání šiření plísní a bakterií.

 

Technologie NanoCloud v novém zvlhčovači Philips monitoruje vzduch a udržuje stálou úroveň vlhkosti. Vše, co musíte udělat, je nastavit upřednostňovanou hodnotu – 40 %, 50 % či 60 %. Nebo si jednoduše zvolíte automatický režim a zvlhčovač Philips udělá zbytek za vás.

Jaká technologie se skrývá uvnitř

 

1. Přirozený proces odpařování zajišťuje optimalizovaný výkon.

2. Šíří méně bakterií oproti nejprodávanějším ultrazvukovým zvlhčovačům využívajícím studenou mlhu.

3. Zabraňuje vzniku mokrých skvrn a bílého prachu.

4. Chytré ovládání vlhkosti na úroveň mezi 40 % a 60 %.

5. Žádná horká voda, čímž předejdete opaření vodou nebo teplou párou.

Náhradní filtry pro zvlhčovače vzduchu Philips

 

Zvlhčovací filtr pro zvlhčovač vzduchu

Filtr zvlhčovače Philips poskytuje dostatečnou efektivitu absorpce a vypařování vody.

Registrace zvlhčovače a vyhledávání filtrů

Zaregistrováním svého nového zvlhčovače vzduchu u společnosti Philips můžete snadno vyhledat správné náhradní filtry. Koneckonců, udržování filtrů ve špičkové formě je tajemstvím čistšího vzduchu ve vašem domově. Můžete si také zvolit možnost zasílání aktualit na e-mail a získat nárok na propagační akce.

Čističky vzduchu a kombinované přístroje

  • Čističky vzduchu

    Vzduch v domácnosti může být až o 30 % více znečištěný než ten venkovní. Čističky vzduchu Philips rychle odstraní pyl, zvířecí chlupy, bakterie a mnoho dalšího.

  • Kombinované

    Dělá vám starosti kvalita vzduchu ve vašem domově? Odstraňte látky znečišťující interiérový vzduch pomocí našeho kombinovaného zařízení Philips Kombi.

Zvlhčovače Philips