Výrobky pro domácnost

Zdravější vzduch s Philips

Čistší vzduch u vás doma, přirozeným způsobem

Jaký je rozdíl v kvalitě vzduchu u vás doma a venku?

Věděli jste, že podle zjištění Světové zdravotnické organizace* může být vzduch u vás doma 2krát až 5krát více znečištěný než venkovní vzduch?

 

Znečištění z venkovního vzduchu může skrz otevřená okna a dveře snadno proniknout do vaší domácnosti. Nicméně i když máte dveře a okna zavřená, alergeny a malé částice (menší než 2,5 mikrometru) mohou být k vám domů zanášeny přirozenou ventilací.

Pyl je alergen produkovaný stromy a dalšími rostlinami, který se běžně nachází v interiérech, čímž může docházet k vyvolání příznaků alergie i u vás doma. Dalším alergenem nacházejícím se v interiérech je prach, který obsahuje roztoče, venkovní minerály a další částice, jež mohou vést k závažným alergickým reakcím a astmatu.

Znečištění interiéru může být způsobeno vařením, uklízením nebo přítomností domácího mazlíčka. Vliv na stav ovzduší vašeho domova však mají také nové dekorativní předměty a jiné vybavení interiéru, které může uvolňovat plyny a prchavé organické sloučeniny

 

Aby se u vás nemnožily plísně, bakterie a viry, měla by být úroveň vlhkosti zduchu 40–60 %. V dobře zvlhčené místnosti se lépe dýchá a zároveň nedochází k vysušování pokožky.

 

 

*Skutečné hodnoty představovaly poměry interiér/exteriér 1,62–6,37 v letních měsících a 2,05–10,99 v zimních měsících. Zdroj textu a údajů: T. Salthammer Angewandte Chemie Int. Ed. 52, (2013), 3320; Původní data pocházejí z publikace: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007)2851–2861 (Atmosférické prostředí 41 (2007)2851–2861).

Naše technologie odstraňuje

Péče o prostředí, ve kterém žijete

 

Čistý a optimálně zvlhčený vzduch je pro vaše zdraví velmi důležitý.

VitaShield IPS – odstraní ultrajemné částice, které mohou mít pouhých 20 nanometrů (0,00002 mm), jako jsou bakterie, prach, alergeny a viry.
AeraSense – špičková detekční technologie s přesným výkonem, porovnatelným s výkonem profesionálního snímače.
NanoCloud – jedinečná technologie zvlhčování, která ve vašem domově udrží příjemnou úroveň vlhkosti prostřednictvím přirozeného procesu.

Testováno institutem ECARF pro alergiky


Na základě klinického testu provedeného institutem ECARF (jedna z předních světových organizací zabývající se výzkumem alergií) bylo zjištěno, že lidé alergičtí na pyl trpěli po použití čističky vzduchu Philips podstatně slabšími příznaky pylové alergie, jako je kýchání, slzení, červenání očí, podráždění nosu a rýma.
* Po 90 minutách vystavení působení čističek vzduchu Philips, v porovnání s vystavením působení bez filtru – klinicky testováno institutem ECARF.

Čističky a zvlhčovače vzduchu Philips

  • Čističky vzduchu

    Vzduch v domácnosti může být až o 30 % více znečištěný než ten venkovní. Čističky vzduchu Philips rychle odstraní pyl, zvířecí chlupy, bakterie a mnoho dalšího.

  • Zvlhčovače

    Trpí vaše pokožka, nos a krk podrážděním kvůli suchému vzduchu v domácnosti? Zvlhčete ho – hygienicky a přirozeným způsobem – pomocí zvlhčovačů Philips NanoCloud.

  • Kombinované

    Dělá vám starosti kvalita vzduchu ve vašem domově? Odstraňte látky znečišťující interiérový vzduch pomocí našeho kombinovaného zařízení Philips Kombi.